
Електропростирадло з підігрівом односпальне 97х157 см (зносостійка модель №1)
990 ₴
- В наявності
- Код: псп мод №1
- +380 (98) 421-49-95
Электропростирадло ЕП-1/220 дозволить вам поніжитися в теплому ліжечку холодними вечорами.
Тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує біль при незначних ударах і пошкодженнях і може стати дієвим терапевтичним засобом, придатним в домашніх умовах.
Электропростынь чудово справляється зі своєю основною функцією - дарує необхідне тепло в холодні зимові дні, а це найкращим чином позначається на самопочутті людини.
Тепер ви зможете спати в теплі і дихати свіжим повітрям всю ніч, забувши про вогкості в ліжку.
Электропростыни це:
- швидкий нагрів;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне виключення і включення при досягненні заданої температури;
- високий рівень безпеки;
- машинна (або ручна) прання чохла.
Основна інформація:
· Электропростынь призначена для обігріву всього тіла.
· Абсолютно безпечна в застосуванні і має довгий термін служби.
· Удобна и надежна в использовании благодаря плавному регулятору температуры:
- температура нагрева от 30 до 60 градусов.
· Простынь оснащена температурным датчиком и защитой от перегрева:
- нагревшись до установленной температуры, она на время выключиться, после остывания на несколько градусов снова включится и продолжит нагреваться до установленной температуры.
Не стоит беспокоиться о счетах за электричество, электропростынь является очень экономичной и потребляет минимум энергии.
Используйте электропростынь дома, на даче, в гараже - сделайте отличный подарок себе и своим близким.
Технические характеристики:
Вес: не более 2 кг
Гарантийный срок: 1 год
Потребляемое напряжение: 220В
Рабочая температура: 30-60 °C
Класс защиты - II
Размеры реальные: 97х157 см; (размеры на других сайтах могут быть больше и не соответствовать реальным)
Цвет (рисунок) – разный, может отличаться от цвета на фото.
Все изделия производятся согласно действующих стандартов ГОСТ и ТУ.
На всю продукцию имеются соответствующие сертификаты качества.
Отримати корисну інформацію і задати питання можна за телефонами або ж написавши нам в чаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 97 см |
| Товщина | 3 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 20 |
- Ціна: 990 ₴








