
Електропростирадло з підігрівом двоспальне 150х157 см (зносостійка модель №2)
1 259 ₴
- В наявності
- Код: псп мод №2
- +380 (98) 421-49-95
Привітаємо вас на нашому сайті!
Якщо ви потрапили на цей сайт, отже, зможете придбати продукцію нашого виробництва без помічників.
Ми виробляємо якісні товари під торговою маркою "Shine" (г. Харків).
Всі вироби виробляються нами згідно з чинними стандартами ГОСТ і ТУ. На всю продукцію є відповідні сертифікати якості.
Приємних покупок!
Електропростирадло ЕП-2/220 під час холодних вечорів дасть вам змогу поніжитися в теплій постіль.
Тепло забезпечує гарне самопочуття та полегшує біль у разі незначних ударів і пошкоджень.Оно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Електропростирадло прекрасно справляється зі своєю основною функцією — дарує необхідне тепло в холодні зимові дні, що найкращим чином позначається на самопочутті людини.
Тепер ви зможете спати в теплі та дихати свіжим повітрям усю ніч, забувши про вогкість у ліжку.
Електропростирадло ТМ SHINE це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання й увімкнення у разі досягнення заданої температури;
- високий рівень безпеки;
— машинне (або ручне) прання чохла.
Електропростирадло призначене для обігрівання всього тіла.
Абсолютно безпечна в застосуванні та слугує тривалий час.
Зручна та надійна у використанні, завдяки плавному регулятору температури.
Температура нагрівання від 30 до 60 градусів.
Грілка обладнана температурним датчиком і захистом від перегрівання. Нагрівшись до встановленої температури, грілка на час вимкнутися, після остигання на кілька градусів знову увімкнеться й продовжить нагріватися до встановленої температури.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику, електропростирадло є дуже економною й споживає мінімум енергії.
Використовуйте електропростирадло вдома, на дачі, у гаражі — просто зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким.
Технічні характеристики:
Вага: не більш ніж 2 кг
Гарантійний термін: 1 рік
Споживана напруга: 220В
Робоча температура: 30-60 °C
Клас захисту — II
Розміри реальні: 150х157 см; (розміри на інших сайтах можуть бути більшими та не відповідати реальним)
Колір (малюнок) — різний, може відрізнятися від кольору на фото.
Усі вироби виробляються згідно з чинними стандартами ГОСТ і ТУ.
На всю продукцію є відповідні сертифікати якості.
Отримати корисну інформацію та задати питання можна за телефонами або написавши нам у чаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Час нагріву | 20 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 150 см |
| Товщина | 3 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 1 259 ₴








