
Електрогрілка для ніг, електропоріг, грілка для ніг суцільна
610 ₴
- В наявності
- Код: ЕГ-4
- +380 (98) 421-49-95
Грілка-сахобок ЕГ-4 корисний і дивовижний подарунок для батьків або бабусі, а також тих, хто довго проводить час за комп'ютером! І, звичайно ж, немає нічого приємнішого дивитися телевізор, тримаючи ноги в теплі!
Грілка чобіт знімає втому в ногах, зігріває м'яким теплом, не обпікає. Під впливом тепла стінки судин розширюються, що позитивно впливає на обмін речовин в організмі. Допоможе поліпшити стан тих, хто страждає на артрити та інші захворювання опорно-рухової системи та потребує постійного тепла та сухості ніг.
Купивши грілку-павунець, Ви забезпечите собі приємне тепло, яке не сушить повітря в кімнаті та не спалює кисень, створюючи максимально комфортну атмосферу для роботи та відпочинку.
Регулятор дає змогу плавно регулювати температуру нагрівання від 30 до 60 градусів за Цельсієм. Підходить для ніг до 47-го розміру.
Інструкція з експлуатації:
1. Зніміть взуття перед використанням, щоб краще обігріти ніжки та не забруднити чобіток.
2. Чобіт увімкнути в мережу за 5 хвилин до використання.
3. Стопи поставити в чобіт, що працює.
4. Під'єднувати тільки до 220 В.
5. Використовувати тільки за призначенням, не залишати працює без нагляду.
6. Не використовувати вологим.
7. Не можна залишати без нагляду увімкненим, якщо ви пішли з дому, залишили з дітьми, тваринами або людьми з обмеженими розумовими здібностями
8. Не протикайте грілку гострими предметами.
9. Не можна прати чобіт у машинці та прасувати праскою.
10. Не покривайте додатково працює чобіт.
11. Якщо пошкоджений чобіт або дріт — не використовуйте його. Не проводьте ремонт самостійно.
Доглядати, зберігати та транспортувати грілку чобіт дуже просто: рекомендована дбайливе чищення способом струшування. Транспортувати й зберігати можна в "рідному" пакованні, вона вбереже від забруднення й вологи. Зберігати в сухому місці та не складати зверху важкі речі.
Технічні характеристики:
Безпека: захист за ДСТУ 3135.0-95 — клас II
Захист оболонки за ГОСТ 14254-96 — клас Ip21
Температура макс. 60 С.
Потужність: 30 Вт.
Напруга: 220 В.
Вага: 0,4 кг.
Колір: в асортименті, може відрізнятися від кольору на фотографії.
Гарантійний термін — 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Час нагріву | 15 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Знімний чохол електрогрілки | Ні |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Довжина | 300 мм |
| Товщина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 150 |
- Ціна: 610 ₴



