Надувний водостійкий туристичний килимок каремат, надувний матрац для намету, для авто
Легкий туристичний килимок - виконаний з водовідштовхувального і пружного матеріалу. Легко згортається і практичний при транспортуванні. Цей килимок призначений для підвищення комфортності сну в польових умовах. Килимок можна стелити на днище намети, стать, або прямо на землю. Легко миється в разі забруднень. Килимки дуже легко складаються в компактні чохлики.
Додатково
- Килимки можна з'єднувати між собою
- Є подушка
- Кількість клапанів 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3500 г |
| Довжина | 190 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 100 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 66 см |
| Додаткові характеристики | |
| Внутрішній матеріал | пінополіуретан |
| Матеріал килимка | водостійкий піноматеріал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴






