ПрочныеШвы

Надійний туристичний намет 2-місний з автоматичною системою швидкого збирання та встановлення
Особливості:
- маскувальна мережа висококомпактна, протимолева и повітропровідна
- маскувальна мережа з усіх боків
- високоякісні суцільні скловолоконні стержни намети не ламаються після декількох тестів на перегинання. Надійні й гнучкі.
- для сімейного и груповий відпочинку на відкритим воздухе.
- швидко розкладається, велике простір, зручна у подорожі
Вентиляційні окна з чотирьох боків намету.
Добре утримує повітря в повністю закритому стані. Зручний дизайн намету.

Розмір намету:
- довжина 240 см.
- ширина 180 см.
- висота 105 см.

Розмір намету в круглому переносному чохлі:
- ширина 83 см.
- висота 83 см.
- товщина 5 см.
Характеристики намету
-
Матеріал каркаса — склопластик 8 мм.
-
Матеріал тенту — поліестер 190Т
-
Матеріал дна — поліестер 210D Оксфорд
-
Водонепроникність — 2500 мм. вод. ст.
-
Сезонність — весна/осінь/літо
-
Кількість входів — 2
-
Вага — 2,5 кг.
-
Москітна сітка
-
Внутрішні кишені
-
Комплект кілків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 2 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 180 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 83 см |
| Длина в упаковке | 83 см |
| Ширина в упаковке | 5 см |
| Дуги | |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна/Осінь/Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴


