Надійна туристичний намет 3-4-х місна з автоматичною системою швидкого складання і установки Herc
Особливості:
- маскитная мережа високо компактна, противомолевая і воздухопроводная
- маскитная мережу з усіх сторін
- високоякісні суцільні скловолоконні стрижні намети не ламаються після кількох тестів на перегин. Надійні та гнучкі.
- для сімейного та групової відпочинку на відкритому повітрі.
- швидко розкладається, великий простір, зручна у подорожі
Вентиляційні вікна з чотирьох сторін намети.
Добре держивает повітря в повністю закритому стані. Зручний дизайн намети.

Розмір намету:
- довжина 280 див.
- ширина 210 див.
- висота 120 см.

Розмір намету в круглому переносному чохлі:
- ширина 90 див.
- висота 90 див.
- товщина 2,5 див.
Характеристики намету
-
Матеріал каркаса - склопластик 8 мм.
-
Матеріал тенту - поліестер 190Т
-
Матеріал дна - поліестер 210D Оксфорд
-
Водонепроникність - 2500 мм. вод. ст.
-
Сезонність - весна/осінь/літо
-
Кількість входів - 2
-
Вага - 3,7 кг
-
Москітна сітка
-
Внутрішні кишені
-
Комплект колів і мотузок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені, Проклеєні шви |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 260 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 88 см |
| Длина в упаковке | 88 см |
| Ширина в упаковке | 7 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 9 мм |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 475 ₴






