
Надувний водостійкий туристичний килимок каремат з подушкою, (2,5 см) надувний матрац для намету, для авто
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 20101 green (А)
+380 (63) 226-86-71
- +380 (98) 421-49-95
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний водостійкий туристичний килимок каремат з подушкою, надувний матрац для намету, для авто
Легкий туристичний килимок - виконаний з водовідштовхувального і пружного матеріалу. Легко згортається і практичний при транспортуванні. Цей килимок призначений для підвищення комфортності сну в польових умовах. Килимок можна стелити на днище намети, стать, або прямо на землю. Легко миється в разі забруднень. Хочемо зазначити що килимки з'єднуються між собою кнопками і дуже легко складаються в компактні чохлики.
Додатково
- Килимки можна з'єднувати між собою
- Є подушка
- Кількість клапанів 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 57 см |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Зелений |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Внутрішній матеріал | пінополіуретан |
| Матеріал килимка | водостійкий піноматеріал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴





