
Намет 4 місцевий автоматичний, туристичний / швидке складання "Camping Wolf" L (зелений) (280х210х120)
5 935 ₴
- Немає в наявності
- Код: 35711 GREEN
- +380 (98) 421-49-95
Надійний туристичний намет
4-місний,
з автоматичною системою швидкого збирання та встановлення
"Camping Wolf" M Green (зелений)
Розробник нового бренда "Camping Wolf" врахували всі переваги та вади виробництва автоматичних наметів.
По-перше, було покращено тканину, зробивши намет надійніший і міцніший.
Також зробили додаткову проклеювання швів на додаток до герметизації, що в рази збільшилося водонепроникні показники.
Отже, "Camping Wolf" став брендом нового покоління автоматичних наметів.
Намет упакований в сумку-чохол з ручкою для зручності транспортування і зберігання.
Особливості:
- Намет Camping Wolf — це автоматична універсальна намет.
- Намет розрахований на комфортне розміщення трьох осіб.
- Намет легкий, а розбирання намету займає рівно 1 секунду.
- Це ідеальний варіант для виїзду із сім'єю або друзями на природу.
- Має два входи та два вікна, додатково продубльовані протимоскітними сітками.
- Тент із поліестеру 210T з? поліуретановим просоченням 3000 мм.
- Підлоги з поліестеру 240D oxford. Шви герметичні.
- Усередині намету є дві кишені для зберігання дрібних речей.
- Вентиляційні вікна забезпечують вільну циркуляцію повітря всередині намету.
- Автоматичне встановлення намету: дістаньте намет із чохла та зніміть захисну стрічку, намет розкриється автоматично.
- За потреби зафіксуйте намет за допомогою кріплень у комплекті.
- Дуги зі скловолокна діаметром 8 мм.
- Намет упакований у сумку-чохол із ручкою для зручності транспортування і зберігання.
- Добре утримує повітря в повністю закритому стані. Зручний дизайн намету.

Розмір намету:
- довжина 280 см.
- ширина 210 см.
- висота 120 см.

Розмір намету в круглому переносному чохлі:
- ширина 88 см.
- висота 88 см.
- товщина 2 см.
Характеристики намету
-
Колір зелений
-
Матеріал каркаса — склопластик 8 мм.
-
Матеріал тенту — поліестер 210T
-
Матеріал дна — поліестер 240D Оксфорд
-
Водонепроникність — 3000 мм. вод. ст.
-
Сезонність — весна/осінь/літо
-
Кількість входів — 2
-
Вага — 3,7 кг.
-
Москітна сітка
-
Внутрішні кишені 2 шт.
-
Комплект кілків 8 шт. і мотузок
-
Гачок для ліхтарика
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Штормові відтяжки, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 88 см |
| Длина в упаковке | 88 см |
| Ширина в упаковке | 2 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8 мм |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 5 935 ₴









