ПрочныеШвы

Намет 6 місцевий автоматичний, туристичний / швидке збирання Hui Lingyang E11 (синій) (270х270х200)
9 840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10305 BLUE
+380 (63) 226-86-71
- +380 (98) 421-49-95
Надійний туристичний намет 6-місний,
з автоматичною системою швидкого збирання та встановлення
Hui Lingyang E11 (синя)
Особливості:
- Намет HUI LINGYANG — це автоматичний універсальний намет.
- Намет розрахований на комфортне розміщення шести осіб.
- Намет легкий, а розбирання намету займає рівно 1 секунду.
- Це ідеальний варіант для виїзду із сім'єю або друзями на природу.
- Має один вхід і шість вікон додатково продубльовані протимоскітними сітками.
- Тент із поліестеру 210D oxford з поліуретановим просоченням водонепроникністю 3000 мм.вод.ст.
- Підлоги з поліестеру PE, водонепроникністю 5000 мм.вод.ст. Шви герметичні.
- Усередині намету є дві кишені для зберігання дрібних речей.
- Вентиляційні вікна забезпечують вільну циркуляцію повітря всередині намету.
- Встановлення намету: за принципом парасольки.
- За потреби зафіксуйте намет за допомогою кріплень у комплекті.
- Дуги зі скловолокна.
- Намет упакований у сумку-чохол із ручкою для зручності транспортування і зберігання.
- Добре утримує повітря в повністю закритому стані. Зручний дизайн намету.

Розмір намету:
- довжина 270 см.
- ширина 270 см.
- висота 200 см.
Розмір намету в переносному чохлі:
- ширина 115 см.
- висота 20 см.
- товщина 20 см.
Характеристики намету
-
Колір синій
-
Матеріал каркаса — склопластик
-
Матеріал тенту — поліестер 210D Оксфорд
-
Матеріал дна — поліестер PE — 5000 мм. вод. ст.
-
Водонепроникність — 3000 мм. вод. ст.
-
Сезонність — 4 сезони
-
Кількість входів — 1
-
Вага — 9 кг.
-
Москітна сітка
-
Внутрішні кишені
-
Комплект кілків, мотузок і додаткові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 6 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені, Штормові відтяжки, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Намет |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 270 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 115 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 840 ₴


