Новинка

Одномісний спальний мішок з капюшоном 87х205 см, темно синій "Україна"
1 385 ₴
- В наявності
- Код: UA87205 dark blue
+380 (63) 226-86-71
- +380 (98) 421-49-95
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одномісний спальний мішок з капюшоном 87х205 см, темно синій "Україна"
Спольний мішок 3 кг, 87х205 см.
Зручний, практичний, літній спальний мішок-дієло.
Не займає багато місця, що дуже зручно під час транспортування.
Під час прання висихає і швидко висихає.
Спальний мішок добре підходить для поїздок і подорожей на літній час.
Достойність спальніки в тому, що її можна використовувати як ковдри, під яким спокійно можуть розміститися двоє людей.
Комплектується чехлом.
Характеристика |
Значення |
|---|---|
| Розмір, розмір (ширина/дліна) | 87х205 см |
| Матеріал | Плавучка водонепроникна |
| Наповнювач | силікон + гвинтапон |
| Мінімальна температура | -10 |
| Вага | 3 кг |
| Сезон | лето / весна / осень |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3000 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -10 °С |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 87 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Наповнювач | Синтепон |
| Температурний режим | |
| Нижня температура комфорту | -10 град. |
| Додатково | |
| Інші сезони | літо/весна/осінь |
| Згори | Плавучка водонепроникна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴







