Ці намети тришарові, утеплені — призначені для зимової риболовлі на льоду.
Намет Куб дає змогу рибалкам раціонально використовувати простір і свердлити лунки не виходячи з намету.
Верхній тент виготовлений із синтетичної непродувної та непромокальної тканини Оксфорд, а зсередини намет утеплений бавовною (як сендвіч панель).
Встановлення та збирання цього намету становить не більш ніж 30 сек, оскільки мають напівавтоматичну систему.
Розмір внутрішній: 200х200х175 см;
Тканина: 210D Оксфорд + скреплена бавовна;
Каркас: 11 мм.скловолокно;
Кількість шарів: тришарова;
Кількість входів: 2;
Кількість кімнат: 1;
Вікова вентиляція: 2;
Водостійкість тенту: 3000 (мм вод. ст.);
Особливості намету — вентиляційні вікна на замках, снігозахисна спідниця, водовідштовхувальне просочення, посилені кути, штормові відтяжки;
Стать: немає;
Вага: 14 кг;
Розмір упаковки: 30*30*140 cm;
Колір: білий камуфляж
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма | Куб |
| Колір | Білий |
| Вага | |
| Вага | 14 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 175 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 30 см |
| Длина в упаковке | 140 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 11 мм |
| Дуги | Скловолокно |
- Ціна: 12 700 ₴


