Розкладне портативне ліжко для кемпінгу
У наявності два кольори; чорний, зелений
Характеристики:
Розмір: 190х62х42 см (Д/Ш/В)
Розмір у чохлі; 94х25х12см (Д/Ш/В)
Каркас: 25*25*0,8 мм сталева труба
Тканина: Оксфорд 600D, плюс водонепроникне PE покриття
Вага: 6кг
Рекомендоване навантаження: до 120 кг
Максимальне навантаження: до 150 кг
У комплекті чохол для перевезення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 94 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 25 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 12 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴






