Ця туристична піч чудово підійде для обігріву наметів, шатрів та інших приміщень. Також можна використовувати для приготування їжі. За рахунок невеликої ваги має високу мобільність, що дуже важливо у поході. Міцний і надійний метал дає гарантію тривалої експлуатації і послужить багато років. Як паливо використовується дрова, вугілля, пілети та інше
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Висота | 268 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кочерга | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 350 ₴








