Виготовлений із міцного оксфорду 600D, не промокає, міцний та стійкий до розривів. Усередині є водонепроникна підкладка із ПВХ для підвищення захисту від дощу. Пошиття виконане з міцної поліпропіленової нитки. Закриваються на якісні двосторонні блискавки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 г |
| Висота | 72 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 80 л |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34 см |
| Стан | Новий |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Глибина | 17 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


