Настінний обігрівач є панно з нанесеним на нього фотокартиною, який дає м'яке тепло не висушуючи повітря і не спалюючи кисень (температура поверхні 70- 75 град).
Головна перевага наших картин з функцією обігріву в порівнянні з іншими виробниками це споживана електрична потужність.
При тих же розмірах 50х100 см, при тій же температурі на поверхні термо картини 70 градусів - наші картини споживають 200 Ватт, картини інших виробників споживають 400 Ватт.
- Займає мало місця і легко згортається.
- Споживає в 4-5 разів менше енергії, ніж звичайні обігрівачі.
- Компактен і легко транспортується (важить менше 1 кг).
- Не завдає шкоди людині, не залишає опіків.
- Безпечний: клас захисту II.
- Майже 100% ККД (коефіцієнт корисної дії), т.к. немає необхідності нагрівати сам обігрівач.
- Починає гріти майже з перших секунд роботи.
- Естетичний, ваші гості навіть не зрозуміють, що приємна картина на стіні це обігрівач.
Настінний обігрівач може використовуватися в будь-яких приміщеннях, а саме:
- на дачі
- у квартирі
- в офісі
- на балконі
- у ванній кімнаті
- у кіоску
- в гаражі та ін.
Обігрівач слід експлуатувати при температурі навколишнього середовища не менше 10°С та відносній вологості від 10% до 90%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до робочої температури | 1 хв |
| Напруга мережі | 220 |
| Режим роботи | тривалий |
| Температура на поверхні | не більш ніж - 75 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

