
Простирадло з підігрівом 97х157 см ГЕО модель No1/2 (електропростирадло)
659 ₴
- В наявності
- Код: псп мод №1/2 гео
- +380 (98) 421-49-95
Електропростирадло ЕП-3/220 гео під час холодних вечорів дасть Вам змогу поніжитися в теплій постільці.
Поряд із тим, що тепло забезпечує гарне самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Вона прекрасно справляється зі своєю основною функцією — дарує необхідне тепло в холодні зимові дні, що найкращим чином позначається на самопочутті людини.
Тепер ви зможете спати в теплі та дихати свіжим повітрям усю ніч, забувши про вогкість у ліжку.
Електропростирадла це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання й увімкнення у разі досягнення заданої температури;
- високий рівень безпеки;
— машинне (або ручне) прання чохла.
Електропростирадло призначене для обігрівання всього тіла. Абсолютно безпечна в застосуванні та слугує тривалий час. Зручна та надійна у використанні завдяки плавному регулятору температури: температура нагрівання від 30 до 60 градусів. Простирадло обладнано температурним датчиком і захистом від перегрівання.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику — електропростирадло є дуже економною й споживає мінімум енергії.
Використовуйте електропростирадло вдома, на дачі, у гаражі — просто зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким.
Технічні характеристики:
Вага: не більш ніж 2 кг
Гарантійний термін: 1 рік
Споживана напруга: 220В
Робоча температура: 30-60 °C
Клас захисту — II
Розміри реальні: 97х157 см; (розміри на інших сайтах можуть бути більшими та не відповідати реальним)
Колір (малюнок) — різний, може відрізнятися від кольору на фото.
Всі вироби виробляються згідно з чинними стандартами ГОСТ і ТУ.
На всю продукцію є відповідні сертифікати якості.
Отримати корисну інформацію та задати питання можна за телефонами або написавши нам у чаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість температурних режимів | 15 |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Час нагріву | 20 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 97 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 659 ₴
