Акумуляторний шурупокрут Mächtz MCD-20H-Li — універсальний інструмент для професійних і побутових завдань. Призначений для високоефективного закручування, відкручування кріпильних елементів і свердління отворів у різних матеріалах.
Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу навіть під час виконання складних завдань. Ударний механізм дає змогу впевнено справлятися зі свердлінням цегли та легкого бетону.
Комплект постачання містить шурупокрут, дві акумуляторні батареї, зарядний пристрій і набір обладнання. Все це компактно розташоване в зручному кейсі.
Основні параметри
- Двигун 20 В
- Дві швидкості
- Функція удару
- Швидкість обертання 0-400/0–1400 об/хв
- Крутний момент 35 Нм
- Розмір патрона 0,8–10 мм
- Ступені крутного моменту 18+3
- Індикатори заряду батареї
- LED-підсвітка
- Реверс
- 2 Батареї + Зарядка
- Кейс

Потужність і функціональність
-
Продуктивний 20-вольтовий двигун і надійний редуктор пропродовжують крутний момент 35 Нм.
-
Оптимізований крутний момент під час роботи з кріпленням і чудова швидкість під час свердління завдяки двошвидкісному планетарному редуктору.
-
Швидкозатискний двомуфтовий патрон дає змогу швидко та надійно зафіксувати обладнання.
-
Тривала робота без відчуття втоми завдяки невеликій вазі шурупокрута в 1,3 кг.
-
Оптимальний розмір патрона дає змогу встановлювати обладнання діаметром від 0,8 до 10 мм.
-
Ємність акумулятора 1,5 А·год дає можливість працювати тривалий час без потреби підзаряджання.
-
Час заряджання батареї 1 година.

Зручність і комфорт роботи
-
Інерційне гальмо — миттєва зупинка патрона під час відпускання пускової клавіші підвищує акуратність роботи.
-
Зручний контроль рівня заряду акумуляторів завдяки індикаторам на корпусі батареї.
-
Яскрава LED-підсвітка робочої зони дає змогу працювати за слабкого освітлення.
-
Прогумований держак забезпечує надійну фіксацію шурупокрута в руці та бездоганний контроль під час роботи.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Ударостійкий корпус з армованого ABS-пластику.
-
Високоякісний двошвидкісний планетарний редуктор зі сталевими шестернями.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
Модернізована система охолодження запобігає перегріванню та продовжує термін безупинної роботи.
-
Вбудована електронна система захисту акумуляторних батарей від перегрівання, перевантажень, перезаряджання та глибокого розрядження.

Великий діапазон налаштувань і регулювань
-
Два швидкісні режими:
- перший (0-400 об/хв) забезпечує максимальний крутний момент для закручування шурупів у тверді матеріали;
— другий (0-1400 об/хв) чудово підходить для свердління будь-яких матеріалів. -
Режим свердління з ударом забезпечує ефективне свердління цегли та пористих бетонів.
-
Муфта регулювання крутного моменту дає змогу найточніше закручувати без заглиблення головки шурупа.
-
Функція «Реверс» використовується для швидкої зміни напрямку обертання патрона під час закручування та відкручування шурупів і гвинтів.

Комплектація
-
шурупокрут акумуляторний Mächtz MCD-20H-Li;
-
акумуляторна батарея (2 шт.);
-
зарядний пристрій;
-
комплект біт (6 шт.);
-
адаптер для біт;
-
комплект свердел (6 шт.);
-
пластиковий кейс;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 3 590 ₴











