Акумуляторний шурупокрут Mächtz MCD-12N-Li – компактний і функціональний інструмент із високою маневровістю. Чудово справляється з більшістю побутових завдань, а також добре підходить для професійного використання.
Невелика вага дає змогу працювати довгий час без відчуття втоми, а компактні розміри дають можливість виконувати завдання у важкодоступних місцях.
Комплект постачання містить шурупокрут, дві акумуляторні батареї, зарядний пристрій і набір обладнання. Все це компактно розташоване в зручному кейсі.
Основні параметри
- Дві швидкості
- Швидкість обертання 0-400/0–1400 об/хв
- Крутний момент 28 Нм
- Розмір патрона — 0,8-10 мм.
- Ступені крутного моменту 18+1
- Індикатори заряду батареї
- LED-підсвітка

Потужність і функціональність
-
Продуктивний двигун і надійний редуктор забезпечують крутний момент 28 Нм.
-
Швидкозатискний двомуфтовий патрон дає змогу швидко та надійно зафіксувати обладнання.
-
Тривала робота без відчуття втоми завдяки невеликій вазі шурупокрута — 1,0 кг.
-
Оптимальний розмір патрона дає змогу встановлювати обладнання діаметром 0,8-10 мм.
-
Ємність акумулятора 1,5 А година дає можливість працювати тривалий час без потреби дозаряджання батареї.

Зручність і комфорт роботи
-
Гальмо вибігу — миттєва зупинка патрона під час відпускання пускової клавіші підвищує акуратність роботи.
-
Зручні індикатори дають змогу контролювати рівень заряду батареї.
-
Яскрава LED-підсвітка робочої зони дає змогу працювати за слабкого освітлення.
-
Прогумовані ручки забезпечують надійну фіксацію інструмента в руці та гарну керованість.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Ударостійкий корпус із якісного ABS-пластику.
-
Високоякісний двошвидкісний планетарний редуктор зі сталевими шестернями.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.
-
Немає ефекту пам'яті та саморозряджання батарей продовжує термін експлуатації та час роботи акумуляторів.

Великий діапазон налаштувань і регулювань
-
Два швидкісні режими:
- перший (0-400 об/хв) забезпечує максимальний крутний момент для закручування шурупів у тверді матеріали;
— другий (0-1400 об/хв) чудово підходить для свердління будь-яких матеріалів. -
Муфта регулювання крутного моменту дає змогу акуратно працювати з крихкими матеріалами.
-
Функція «Реверс» використовується для швидкої зміни напрямку обертання патрона під час закручування та відкручування шурупів і гвинтів.

Комплектація
-
шурупокрут акумуляторний Mächtz MCD-12N-Li;
-
акумуляторна батарея (2 шт.);
-
зарядний пристрій;
-
комплект біт (6 шт.);
-
адаптер для біт;
-
комплект свердел (6 шт.);
-
пластиковий кейс;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 3 320 ₴









