Акция

Електропростирадло односпальне: тепло та комфорт (97х157 см)
990 ₴
- В наявності
- Код: ЕП-1-КР-100х160-Б-В/02
+380 (63) 226-86-71
- +380 (98) 421-49-95
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зараз Зима! Спіть підготуватися до холодів і забезпечити собі тепло та комфорт під час сну за допомогою електропрости.
Наша електропростирадло — це ідеальне рішення для тих, хто цінує затишок і тепло. Вона швидко нагрівається, має зручне регулювання температури та підходить для односпальних ліжок.
Уявіть собі, як ви засинаєте в теплому та затишному ліжку, не відчуваючи холоду та дискомфорту. З нашою електропростиллю це стане реальністю!
Не проґавте можливість придбати електропростирадло за вигідною ціною! Замовте прямо зараз і насолоджуйтеся теплом і комфортом щоночі!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість температурних режимів | 15 |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Час нагріву | 20 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 97 см |
| Товщина | 2 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Довжина шнура | 1.3 м |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 800 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴
