Простирадло з підігрівом 97х157 см ЛЮКС модель №1
990 ₴
- В наявності
- Код: псп мод №1 Люкс
- +380 (98) 421-49-95
Электропростынь ЕП-1/220 Люкс під час холодних вечорів дозволить Вам поніжитися в теплому ліжечку.
Поряд з тим, що тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує нам біль при незначних ударах і пошкодженнях, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, придатним в домашніх умовах.
Вона чудово справляється зі своєю основною функцією - дарує необхідне тепло в холодні зимові дні, що кращим чином позначається на самопочутті людини.
Тепер ви зможете спати в теплі і дихати свіжим повітрям всю ніч, забувши про вогкості в ліжку.
Электропростыни це:
- швидкий нагрів;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне виключення і включення при досягненні заданої температури;
- високий рівень безпеки;
- машинна (або ручна) прання чохла.
Электропростынь призначена для обігріву всього тіла. Абсолютно безпечна в застосуванні і служить довгий час. Зручна та надійна у використанні завдяки плавному регулятору температури: температура нагріву від 30 до 60 градусів. Грілка оснащена температурним датчиком і захистом від перегріву. Нагрівшись до встановленої температури, грілка на час вимкнутися, після остигання на кілька градусів знову включиться і продовжить нагріватися до встановленої температури.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику - электропростынь є дуже економічною і споживає мінімум енергії.
Используйте электропростынь дома, на даче, в гараже - просто сделайте отличный подарок себе и своим близким.
Технические характеристики:
Вес: не более 2 кг
Гарантийный срок: 1 год
Потребляемое напряжение: 220В
Рабочая температура: 30-60 °C
Класс защиты - II
Размеры реальные: 97х157 см; (размеры на других сайтах могут быть больше и не соответствовать реальным)
Цвет (рисунок) – разный, может отличаться от цвета на фото.
Все изделия производятся согласно действующих стандартов ГОСТ и ТУ.
На всю продукцию имеются соответствующие сертификаты качества.
Отримати корисну інформацію і задати питання можна за телефонами або ж написавши нам в чаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 157 см |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Таймер | Ні |
| Товщина | 3 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 97 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 20 |
| Колір | колір на фото може відрізнятися від реального |
- Ціна: 990 ₴
