
Електропростирадло з підігрівом односпальне 67х97 см (модель №3/1)
575 ₴
- В наявності
- Код: псп мод №3/1
- +380 (98) 421-49-95
Електропростінь ТМ Shine ЕКН-3/220 67x97 см
Не можете зігрітися під трьома ковдрами? Гумова грілка з водою остигає ще до того, як ви донесете її до ліжка? Електрична простирадла - це безпечний і економний спосіб завжди перебувати в теплі Холодна пора року. Електропростинь можна використовувати використовувати для сну в холодному приміщенні, щоб прогріти перед сном і навіть як килимок для дитячих ігор на підлозі! електрична простирадла стимулює кровообіг, пом’якшує больові відчуття і позитивно впливає на застудні хвороби.
Користуйтеся інструментом дуже легко: просто покладіть його поверх матраца під простирадло, і встановіть комфортний рівень нагрівання.
Ми пропонуємо якісні і безпечні електропростині українського виробництва з гарантією 1 рік!
Заборонено:
- Використовувати електропростінь у згорнутому вигляді
- підмивати або замивати краї електропростині
- Використовувати електропростню, якщо виявити пошкодження регулятора нагріваючого елементи, порізи і деформації шнура живлення
- розбирати самостійно нагрівальний елемент і регулятор
- Використовувати у вологому стані
- звертати, підмивати, замивати нагрівальний елемент
- Залишати без нагляду вбудовану в мережу електропростинь
- засинати на електричній простирадлі, включеній в мережу.
Характерики електричної простирадла:
- Розмір: 67x97 см;
- Напруження живлення: 220 В;
- Потребується потужність: 80 Вт;
- Матеріал: поліестер;
- Регулятор температури: регулятор температури з плавною регуляцією за потужністю
- Нагальний елемент: нитка німрома з ізоляцією силікону
- Долина шнура живлення:1.3 м
- Гарантія: 1 рік
Усі вироби виготовляються відповідно до наявних стандартів ГОСТ і ТУ.
У всіх продуктах є відповідні сертифікати якості.
Отримати корисну інформацію і задати Питання можна за телефонами або написавши нам в чаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість температурних режимів | 15 |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Час нагріву | 20 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 67 см |
| Товщина | 1 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Довжина шнура | 1.3 м |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 575 ₴







