Пропонуємо до вашої уваги електрогрілку ЕГ-2/220 – це багатофункціональний пристрій яка вже не є присмаком, а стало необхідним придбанням для практичних і економних людей.
Вона прекрасно справляється зі своєю основною функцією — дарує необхідне тепло в холодні осінні та зимові дні, що найкраще позначається на самопочутті людини.
Електрогрілки ТМ "Shine" це:
· швидке нагрівання;
· висока гнучкість;
· рівномірний розподіл тепла;
· постійний контроль температури;
· автоматичне вимикання у разі досягнення температури перегрівання (на моделі ЄГ- 2/220 вимкнення відбувається у разі досягнення 75-80 градусів);
· високий рівень безпеки;
· тривалий термін експлуатації;
· зручність і надійність у використанні;
· машинне (або ручне) прання бавовняного чохла.
Електрогрілка призначена для обігрівання частин тіла (поперек, спина, сідниці тощо).
Також електрогрілка ефективна під час лікування радикуліту, ревматизму, остеохондрозу.
Тепло забезпечує гарне самопочуття та полегшує біль у разі незначних ударів і пошкоджень і може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Електрична грілка ЕГ-2/220 також допоможе зняти втому після важкого робочого дня, позаяк тепло сприятливо діє на кровопостачання і сприяє клітинній активності всього організму.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику, адже електрогрілка є дуже економною й споживає мінімум енергії.
Сфери використання цієї продукції
Використовуйте електрогрілку вдома, продовжте дачний сезон або просто зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким.
Електрогрілка незамінна для холодних офісів.
Буде корисна людям, які працюють у холодних приміщеннях.
Найчастіше літні люди погано переносять холод. Ви зможете подбати і подарувати тепло своїм батькам, бабусям і дідусям. Вони всю зиму відчуватимуть вашу турботу та тепло. Радість в їхніх очах зігріє і вас.
І звісно, не забуваємо про хатніх тварин — електрогрілка буде незамінною річчю дому, яка зігріє ваших любимцев.
Технічні характеристики:
Напруга — ~220 В.
Споживана потужність не більш ніж 40-70 Вт.
Клас захисту — II.
Розмір — 50х35 см.
Колір (малюнок) — в асортименті, але на світлинах може трохи відрізнятися від реального.
Час нагрівання: 5-10 хв
Маса — не більш ніж 0,6 кг.
Регулятор — плавний, без міток температури.
Відмітки на регуляторі — on; off.
Робоча температура — від 30 до 60 градусів.
Гарантійний термін — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Функція автовідключення | Так |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 372 ₴










