
Сушарка для взуття електрична, ультрафіолетова, антибактеріальна
455 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ЕСВ-12/220К
- +380 (98) 421-49-95
Сушарка для взуття ЕСВ-12/220К ультрафіолетова антибактеріальна незамінна помічниця в догляді за взуттям!
Головна "родзинка" сушарки — ультрафіолетове випромінювання, технологія, вже настільки звична в нашому житті, але така незвичайна для взуття та догляду за ним.
Тепло- та ультрафіолет дає змогу швидко висушити промокальне взуття та позбавити взуття мікробів, неприємного запаху, бактерій і мікроорганізмів, що викликають грибок.
3-6 годин сушіння взуття ЕСВ-12/220К — і на 99-100% гинуть грибки Candida albicans, Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, на 64,7-85, 2% гинуть бактерії Staphylococcus aureus, Escherichia coliella pumonia, Salmonella entitidis.
Сушарка для взуття ЄСВ-12/220К у разі постійного використання запобігає появі зайвого запаху та бактерій.
Вона абсолютно універсальна та підходить як для дитячого, так і жіночого чоловічого взуття.
Ультрафіолетове випромінювання таке щадне, що підходить для сушіння навіть найделікатнішого взуття, не пошкоджує шкіру, замшу, хутро, температура всередині взуття залишається порівняно невисокою, це дає змогу не порушувати клейові шви у взутті.
Технічні характеристики:
Напруга — 220 В.
Споживана потужність не більш ніж 12 Вт.
Температура елемента під час сушіння не більш ніж - 50-60 °C.
Час сушіння взуття — 2-5 години.
Маса приладу не більш ніж — 0,3 кг.
Час встановлення необхідної температури не менш ніж -20 хв.
Кількість в пачці — 40 шт.
Довжина — 15 см.
Гарантійний термін: 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Область застосування | сушіння рукавичок, сушка взуття |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.24 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час сушки взуття | 3-6 год. |
| Час установки необхідної температури не менше | 20 мін. |
| Довжина | 155 м |
| Температура елемента при сушінні не більше | 50-60 С |
- Ціна: 455 ₴


