Пропонуємо до вашої уваги електрогрілку ЕГ-1/220 Люкс — дуже багатофункціональну грілку, яка в наш час уже не є примхою, а є необхідною річчю в будинку практичних і економних людей.
І передусім вона прекрасно справляється зі своєю основною функцією — дарує таке необхідне тепло в холодні зимові дні, що найкращим чином позначається на самопочутті людини.
Електрогрілки ТМ "Shine" це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання та ввімкнення у разі досягнення виставленої температури (на цій моделі ЕГ- 1/220);
- високий рівень безпеки та термін приготування;
- зручність і надійність у використанні;
— машинне (або ручне) прання бавовняного чохла.
Електрогрілка призначена для обігрівання частин тіла (поясниця, спина, сідниці тощо). Електрогрілка ефективна у разі радикулітів, ревматизму, остеохондрозу.
Тепло забезпечує гарне самопочуття та полегшує біль у разі незначних ударів і пошкоджень, він може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Електрична грілка ЕГ-1/220 також допоможе зняти втому після важкого робочого дня, позаяк тепло сприятливо діє на кровопостачання і сприяє клітинній активності всього організму.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику — електрогрілка є дуже економною й споживає мінімум енергії.
Використовуйте електрогрілку вдома, продовжте дачний сезон або просто зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким.
Електрогрілка незамінна для холодних офісів, для людей, які працюють у холодних приміщеннях.
Найчастіше люди похилого віку постійно відчувають холод. Ви зможете подбати і подарувати тепло своїм батькам, бабусям і дідусям. Вони всю зиму відчуватимуть вашу турботу та тепло. Радість в їхніх очах зігріє і вас.
І звісно, не забуваємо про хатніх тварин — електрогрілка буде незамінною річчю дому, яка зігріє хатніх улюбленців.
Технічні характеристики:
Напруга — ~220 В.
Споживана потужність не більш ніж 40-70 Вт.
Клас захисту — II.
Розмір — 50х35 см.
Колір (малюнок) — різний, на фотографії може відрізнятися від реального.
Час нагрівання: 5-10 хв
Маса — не більш ніж 0,6 кг.
Температура виставляється на регуляторі від 30 до 60 градусів.
Автоматичне підтримання виставленої температури.
Гарантійний термін — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів, Вибір температури для різних зон |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 449 ₴










