Електроковдра ЕКВ-1/220 Люкс допоможе Вам зігрітися в холодну пору року, Вам буде тепло та затишно навіть у неопалюваному приміщенні!
Електроковдра з'явилася не так давно, як електрична грілка, але швидко завоювала популярність серед споживачів. Багато хто хоче купити цей зручний пристрій, особливо напередодні зими.
Електроковдра, на відміну від електрообігрівача, зовсім несуттєво підвищить витрати на електроенергію. Обігрівання обійдеться всього 1-3 копійки на годину, вологість кімнатного повітря залишиться на колишній позначці, а комфортне тепло можна відчути вже за 5-7 хвилин після вмикання ковдри в мережу.
У неопалюваній або недостатньо нагрітій кімнаті неприємно лягати в холодне ліжко перед сном. Електроковдра найкраще розв'яже цю проблему, а також зігріє під час відпочинку або сну!
Поряд із тим, що тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах. Електроковдра призначена для обігріву всього тіла. Зручно та надійно у використанні. Воно абсолютно безпечне в застосуванні та слугує тривалий час.
Купуючи електроковдра, Ви можете бути впевнені в тому, що жодна погода не завадить Вам відпочивати в теплі та комфорті!
Електроковдри ТМ SHINE — це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання й увімкнення у разі досягнення заданої температури;
- високий рівень безпеки;
— машинне (або ручне) прання чохла.
Технічні характеристики:
Вага: не більш ніж 2 кг
Гарантійний термін: 1 рік
Споживана напруга: 220 В
Робоча температура: 30-60 °C
Клас захисту — II
Розміри: 100х165 см.
Колір (малюнок) — різний, може відрізнятися від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1500 г |
| Час нагріву | 20 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 165 см |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Таймер | Ні |
| Товщина | 3 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | колір на фото може відрізнятися від реального |
- Ціна: 1 089 ₴


