Пропонуємо до вашої уваги електрогрілку ЕГ-2/220 Люкс — дуже багатофункціональну грілку, яка в наш час уже не є примхою, а є необхідною річчю в домі практичних і економних людей.
І передусім вона прекрасно справляється зі своєю основною функцією — вона дарує таке необхідне тепло в холодні зимові дні, а це найкраще позначається на самопочутті людини.
Електрогрілки ТМ "Shine" це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимкнення у разі досягнення температури перегрівання (на цій моделі ЕГ- 2/220 вимкнення відбувається у разі досягнення 75-80 градусів);
- високий рівень безпеки та термін придатності;
- зручність і надійність у використанні;
— машинне (або ручне) прання бавовняного чохла.
Електрогрілка призначена для обігрівання частин тіла (поперек, спина, сідниці тощо). Також електрогрілка ефективний засіб у разі радикулітів, ревматизму, остеохондрозу. Поряд із тим, що тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Електрична грілка ЕГ-2/220 також допоможе Вам зняти втому після важкого робочого дня, позаяк тепло сприятливо діє на кровопостачання і сприяє клітинній активності всього організму.
Не варто турбуватися про рахунки за електрику, електрогрілка є дуже економною й споживає мінімум енергії.
Використовуйте електрогрілку вдома, продовжте дачний сезон або просто зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким.
Електрогрілка незамінна для холодних офісів, для людей, які працюють у холодних приміщеннях.
Найчастіше літні люди постійно відчувають холод. Ви зможете подбати і подарувати тепло своїм батькам, бабусям і дідусям. Вони всю зиму відчуватимуть Вашу турботу та тепло. Радість в їхніх очах зігріє і Вас.
І звісно, не забуваємо про шанувальників хатніх тварин — електрогрілка буде незамінною річчю дому, яка зігріє хатніх улюбленців.
Технічні характеристики:
Напруга — ~220 В.
Споживана потужність не більш ніж 40-70 Вт.
Клас захисту — II.
Розмір — 50х35 см.
Колір (малюнок) — різний, на фотографії може відрізнятися від реального.
Час нагрівання: 5-10 хв
Маса — не більш ніж 0,6 кг.
Регулятор — плавний, без міток температури.
Відмітки на регуляторі — on; off.
Робоча температура — від 30 до 60 градусів.
Гарантійний термін — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Час нагріву | 20 хв |
| Режим Турбо | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Машинне прання | Ні |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура нагріву | 60 |
- Ціна: 372 ₴









