
Електроковдра TM Shine двох-зонне для обгортань 147х170 см
3 700 ₴
- В наявності
- Код: О-СПА-2з-147
- +380 (98) 421-49-95
Вітаємо Вас на нашому сайті!
Якщо Ви потрапили на наш сайт, значить Ви можете придбати продукцію нашого виробництва без посередників.
Ми виробляємо якісні товари під торговою маркою "Shine" (р. Харків).
Всі вироби виготовляються нами відповідно до чинних стандартів ГОСТ і ТУ. На всю продукцію є відповідні сертифікати якості.
Приємних покупок!
Пропонуємо Вашій увазі Електроковдра двозонне – призначене для проведення процедур термотерапії або обгортань. Підходить для лікувально-терапевтичних, косметологічних процедур в spa-салонах і санаторіях. Незамінний помічник косметолога при проведенні процедур із застосуванням гарячих, холодних і нормотермических обгортань.
З допомогою електроковдри Ви зможете вдвічі скоротити час проведення процедури, а також підвищити комфортність проведення процедури.
Ковдру можна також використовувати для інших цілей в умовах, пов'язаних з рідинами і вологою, прогріванням із застосуванням зігріваючих мазей і гелів.
Електричне ковдру - це ковдру, яке зігріє Вас завдяки дії електрики.
Ковдра має дві незалежні зони нагріву. В комплект входить пульт з цифровим регулюванням температури. На ньому відображається виставлена температура і реальна температура нагріву.
Виріб є повністю безпечним.
Нагрівальний елемент, укладений в силіконову ізоляцію, що дозволяє витримувати температуру до 450 °C і пробою електричного струму до 4000В. Знімний чохол з міцної тканини, має термостійкий, вологозахисний шар.
Технічні дані:
Напруга живлення, В ~ 220
Номінальна споживана потужність зони «1», Вт: 165
Номінальна споживана потужність зони «2», Вт: 125
Клас захисту від ураження електричним струмом: II
Ступінь захисту від впливу води та твердих предметів: IP20
Ковдру необхідно зберігати в сухому приміщенні при температурі повітря 5°С - 40° С.
Гарантійне (12 місяців) і пост-гарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування | Тіло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5000 г |
| Час нагріву | 10 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина | 170 м |
| Довжина шнура | 1.5 |
| Захист від перегріву | True |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Машинне прання | False |
| Мінімальна температура нагріву | 30 |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 165 Вт/год |
| Розмір | 147х170 см |
| Таймер | True |
| Тип | Електричні ковдри |
| Товщина | 5 см |
| Функція автовідключення | True |
| Колір | Синій |
| Ширина | 147 |
- Ціна: 3 700 ₴
