
Намет 6-місний автоматичний, (2-шаровий) туристичний, швидке складання Hui Lingyang (синя) 380х260х130
10 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10302 D22 BLUE
- +380 (98) 421-49-95
Надійний туристичний намет 6-місний з тамбуром, (2-шаровий) з автоматичною системою швидкого збирання та встановлення Hui Lingyang
Особливості:
Намет HUI LINGYANG — це автоматичний універсальний двошаровий намет.
Намет розрахований на комфортне розміщення шести осіб.
Намет легкий, а розбирання намету займає рівно 1 секунду.
Це ідеальний варіант для виїзду із сім'єю або друзями на природу.
Має один вхід із тамбуром і два вікна, додатково продубльовані протимоскітними сітками.
Тент із поліестеру 190Т з поліуретановим просоченням 2500 мм.
Підлоги з поліестеру 210D oxford. Шви герметичні.
Усередині намету є дві кишені для зберігання дрібних речей.
Вентиляційні вікна забезпечують вільну циркуляцію повітря всередині намету.
Автоматичне встановлення намету: дістаньте намет із чохла та зніміть захисну стрічку, намет розкриється автоматично.
За потреби зафіксуйте намет за допомогою кріплень у комплекті.
Дуги зі скловолокна діаметром 10 мм.
Намет упакований у сумку-чохол із ручкою для зручності транспортування і зберігання.
Добре утримує повітря в повністю закритому стані. Зручний дизайн намету.

Розмір намету:
- довжина 380 см.
- ширина 260 см.
- висота 130 см.

Розмір намету в круглому переносному чохлі:
- ширина 88 см.
- висота 88 см.
- товщина 7 см.
Характеристики намету
-
Матеріал каркаса — склопластик 9 мм.
-
Матеріал тенту — поліестер 190Т
-
Матеріал дна — поліестер 210D Оксфорд
-
Водонепроникність — 3000 мм. вод. ст.
-
Сезонність — весна/осінь/літо
-
Кількість входів — 1
-
Вага — 7 кг.
-
Москітна сітка
-
Внутрішні кишені
-
Комплект кілків і мотузок
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені, Проклеєні шви |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 260 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 88 см |
| Длина в упаковке | 88 см |
| Ширина в упаковке | 7 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 9 мм |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 200 ₴






