Одномісний спальний мішок з капюшоном зелений YUELANG
Спецальний мішок 1,6 кг, 210*75 см, 400 гру/м2.
Зручний, практичний, літній спальний мішок-дієло.
Не займає багато місця, що дуже зручно під час транспортування.
Під час прання висихає і швидко висихає.
Спальний мішок добре підходить для поїздок і подорожей на літній час.
Достойність спальніки в тому, що її можна використовувати як ковдри, під яким спокійно можуть розміститися двоє людей.
Комплектується чехлом.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розмір, розмір (длин/ширина) | 210х75 см |
| Матеріал | полиэстер |
| Наповнювач | Холофайбер / поліестер 400 грур. на метр квадр |
| Комфортна температура | 0 |
| Мінімальна температура | +8 |
| Максимальна температура | +10 |
| Вага | 1,6 кг |
| Сезон | лето |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1600 г |
| Сезон | Літо |
| Температура екстриму | -8 °С |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Колір | Хакі |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 10 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 75 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Наповнювач | Холлофайбер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴



