
Електроковдра для обгортань 180х180 см: одна зона нагрівання, регулювання температури
3 000 ₴
- В наявності
- Код: О-СПА-1з-180 наш
- +380 (98) 421-49-95
Привітаємо Вас на нашому сайті!
Якщо Ви потрапили на наш сайт, отже, Ви можете придбати продукцію нашого виробництва без помічників.
Ми виробляємо якісні товари під торговою маркою "Shine" (г. Харків).
Всі вироби виробляються нами згідно з чинними стандартами ДСТУ і ТУ. На всю продукцію є відповідні сертифікати якості.
Приємних покупок!
Пропонуємо до вашої уваги електроковдра TM Shine для обгортання з плавним регулюванням температури та підтриманням її в обраному значенні — призначене для проведення процедур термотерапії або обгортань. Підходить для лікувально-терапевтичних, косметологічних процедур у spa-салонах та санаторіях. Незамінний помічник косметолога під час проведення процедур із застосуванням гарячих, холодних і нормотермічних обгортань.
За допомогою електроковдри Ви зможете вдвічі скоротити час проведення процедури, а також підвищити комфортність проведення процедури.
Ковдра можна також використовувати для інших цілей в умовах, пов'язаних із рідинами та вологою, прогрівом із застосуванням зігрівальних мазей і гелів.
Електрична ковдра — це ковдра, яка зігріє Вас завдяки дії електрики.
Виріб є повністю безпечним.
Нагрівальний елемент, в'єднаний у силіконову ізоляцію, що дає змогу витримувати температуру до 450 °C і пробою електричного струму до 4000 В. Знімний чохол із міцної тканини, має термостійкий, вологозахисний шар.
Технічні характеристики
Напруга живлення В ~ 220
Номінальна споживана потужність зони «1», Вт: 165
Клас захисту від ураження електричним струмом: II
Ступінь захисту від впливу води та твердих предметів: IP20
Ковдра необхідно зберігати в сухому приміщенні за температури повітря 5 °C — 40 °C.
Гарантійне (12 місяців) і пос-гарантійне обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Довжина | 180 см |
| Товщина | 5 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Колір | Сірий |
| Тип | Електричні ковдри |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 20 |
| Довжина шнура | 1.5 |
| Мінімальна температура нагріву | 30 |
| Вага | 5000 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Ширина | 180 |
- Ціна: 3 000 ₴
