Надувна водостійка Туристи каремат з подушкою, надувною матрац для наметів, для авто
Легкий туристичний килимок - виготовлений з водовідштовхуючого і пружного матеріалу. Під час транспортування швидко звертається і стає практичним. Цей килимок призначений для підвищення зручності сну в польових умовах. Коврик можна постелити на дні намету, підлогу або просто на землю. Легко миється в разі забруднення. Варто зазначити, що килимки з’єднуються між собою кнопками і дуже легко складаються в компактні лусочки.
Одномісний спальний мішок з капюшоном
Характерики:
- Долна: 210 см;
- Ширина: 75 см;
- Матеріал: поліестер;
- Наповнювач: холламайбер / поліестер - 300 г на метр квадр;
- Вага: 1300 грам;
- Комфортна температура: +5
- Мінімальна температура:-5
- Максимальна температура: +15
- Колір: синій
- Повністю розпростовується
- До комплекту входить чехол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 57 см |
| Додаткові характеристики | |
| Внутрішній матеріал | пінополіуретан |
| Матеріал килимка | водостійкий піноматеріал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴










