ПрочныеШвы

Намет для риболовлі, зимовий, автоматичний КУБ, для риболовлі / швидке складання, "Freewind" (синій, 3-х шаровий)
9 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10319 BLUE
+380 (63) 226-86-71
- +380 (98) 421-49-95
Намет зимовий, надійний, автоматичний КУБ,
для риболовлі/швидка збірка,
"Freewind" (синя, 3-шарова)
Особливості:
Ці намети тришарові, утеплені — призначені для зимової риболовлі на льоду.
Намет Куб дає змогу рибалкам раціонально використовувати простір і свердлити лунки не виходячи з намету.
Верхній тент виготовлений із синтетичної непродувної та непромокальної тканини Оксфорд, а зсередини намет утеплений бавовною (як сендвіч панель).
Встановлення та збирання цього намету становить не більш ніж 30 сек, оскільки мають напівавтоматичну систему.

Розмір намету:
- довжина 180 см.
- ширина 180 см.
- висота 200 см.
Розмір намету в переносному чохлі:
- ширина 130 см.
- висота 30 см.
- товщина 30 см.
Характеристики намету
-
Розмір: 180х180х200 см;
-
Тканина: 210D Оксфорд -скреплена бавовна;
-
Каркас: 9,5 мм.скловолокно;
-
Кількість шарів: тришарова;
-
Кількість входів: 2;
-
Кількість кімнат: 1;
-
Вікова вентиляція: 2;
-
Водостійкість тенту: 3000 (мм вод. ст.);
-
Особливості намету:
-
вентиляційні вікна на замках, снігозахисна спідниця,
-
водовідштовхувальне просочення,
-
посилені кути,
-
штормові відтяжки;
-
- Стать: немає;
- Вага: 12 кг;
- Розмір упаковки: 30х30х130 cm;
- Колір: синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Посилені кути, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Куб |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | 3 шт |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 180 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 30 см |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Дуги | Скловолокно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴





