Цей туристичний ґаджет прекрасно підійде для походів або риболовлі. Прекрасно тримає тепло або холод до 10 годин. Можна використовувати з акумуляторами холоду. Легкий і місткий. У складеному стані займає мінімум місця.
У наявності чорний і камуфляж.
Розмір: 36*29*41см
Матеріал: Залізна труба 19 мм + тканина Оксфорд 600D
Максимальне навантаження: до 150 кг
Вага: 1,5кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 36 мм |
| Глибина стільця | 29 мм |
| Висота сидіння стільця | 41 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Чохол для зберігання і транспортування | False |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴






