
Самонадувний каремат із подушкою, килимок туристичний водостійкий для намету, компактний, універсальний 50 мм
2 580 ₴
- В наявності
- Код: 20003 CAMOUFLAGE
+380 (63) 226-86-71
- +380 (98) 421-49-95
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самонадувні каремати - це високоякісний продукт, що ідеально підходить для всіх видів кемпінгу. Відмінна альтернатива традиційним карематам, але з набагато більшим комфортом. Використання матеріалу пінополіуретан означає, що килимок має дуже хороші теплоізоляційні властивості, забезпечуючи тепловий комфорт у будь-яку погоду, а також допомагає приховати нерівні поверхні. Більш того, Ви можете сміливо використовувати цей каремат для купання як звичайний надувний матрац.
Самонадувний каремат - це відпочинок з комфортом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 г |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 66 см |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴






