
Садовий зрошувач, розбризкувач, равлик для поливу, для городу, діаметр 7 см
від 9 ₴
Мінімальне замовлення — 200 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Улитка средняя 7 см
+380 (63) 226-86-71
- +380 (98) 421-49-95
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круговий розпилювач Равлик (розбризкувач, насадка на шланг дощівник) призначений для зрошення й поливання невеликої ділянки газону або городу.
Садовий зрошувач виготовлений із якісного пластику. Під час подавання води в дощівник розпорошення відбувається по колу, утворюючи рівномірне та насичене поливання. Завдяки цьому ґрунт не розмивається, а вода поступово зволожує рослини. Для зручності використання в нижній частині розбризкувача для поливання передбачене заглиблення для ніжки, що збільшує площу зрошення.
Равлик круглий, червоно-чорного кольору діаметром 7 см
Товщина равлика 4,5 см
Носик для шланга 2 см
Власне гуртове виробництво.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дощуватель круговий |
| Форма зрошуваної території | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 ₴
- Мінімальне замовлення: 200 шт.
