Портативний комбінований газовий нагрівач 2 в 1
Вага: 2000 г;
Потужність обігрівання: 1300 Вт;
П'єзопідпал;
Витрата газу (мах): 100 г/год;
Габаритні розміри: 270х280х205 мм;
Час безперервної роботи від катриджу (мах): 2-2,5 години;
Колір: чорний;
Нагрівач туристичний з перехідником (подвійний редуктор) під газовий балон із регулятором потужності.
Цей нагрівач — незамінна річ для туристів, рибалок, мисливців.
Його невелика вага, малі габарити та порівняно низька ціна роблять його доступним для будь-якої категорії людей.
Такий прилад поєднує функції безпосередньо нагрівача та портативної газової плитки (у комплекті решітка для каструль), дає змогу прогріти приміщення від 10 до 20 кв. м і приготувати їжу без особливого клопоту.
Все перевірено особистим досвідом! (сами використовуються 4 роки)
Залишилися питання — телефонуйте, завжди раді!
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Система |
| Типи палива | Газ |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Витрата рідкого палива | 100 л/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Час безперервної роботи | 2 годин |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 205 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
- Ціна: 2 500 ₴








