
-
Продуктивний 12-вольтовий двигун і надійний редуктор забезпечують крутний момент 28 Нм.
-
Знімний швидкозатискний одномуфтовий патрон із системою Quick change розміром 0,8-10 мм дає можливість швидко змінити насадку без використання патронного ключа, а також дає змогу використовувати свердло в цьому патроні, не видаляючи біту з внутрішнього патрона-шестигранника. Це дуже зручно для монтажу кріплення в підготовлені свердлінням отвори.
-
Ємність акумулятора на 1500 мА·год забезпечує необхідну тривалість роботи від одного акумулятора.
-
Вага шурупокрута — 1,1 кг. Така вага забезпечує тривалу роботу без надмірної втоми.

-
Ергономічний дизайн з оптимізованим компонуванням деталей шурупокрута, а також гумові вставки на ручці дають можливість надійно тримати інструмент у руці та комфортно виконувати роботу без зайвої стомлюваності.
-
Кільце регулювання крутного моменту дає змогу встановити потрібне зусилля торсійної муфти або перемкнути її в режим свердління.
-
До комплекту входять дві літій-іонні (Li-ion) батареї та зарядний пристрій для їх заряджання.
-
Немає ефекту пам'яті та саморозряджання батарей сприяють максимальному терміну експлуатації та часу роботи акумуляторів.
-
Час заряджання батареї становить усього півтори години.
-
Функція «Інерційне гальмо» для миттєвої зупинки патрона під час відпускання пускової клавіші сприяє точнішій роботі у відповідальних випадках.
-
Пластиковий кейс полегшує транспортування, спрощує зберігання інструменту та аксесуарів.
-
Яскрава LED-підсвітка робочої зони світлодіодом, розташованої в нижній частині ручки, збільшує освітленість робочої зони та дає змогу комфортно виконувати роботу в погано освітлених приміщеннях.
-
Блокування шпинделя після відпускання пускової клавіші для можливості докручування вручну.
-
Низький рівень вібрації.

-
Ударостійкий корпус з якісного ABS-пластику.
-
Високоякісний двошвидкісний планетарний редуктор зі сталевими шестернями.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи його перегріванню та передчасному зношуванню.

-
Два швидкісні режими:
- перша швидкість забезпечує максимальний крутний момент і швидкість обертання патрона 0-400 об./хв;
— друга, з обертами 0-1400 об/хв, призначена для операцій свердління. -
Регулювання крутного моменту (18 + 1 ступенів) сприяє ідеальній точності під час закручування саморізів будь-яких розмірів.
-
Функція «Реверс» використовується для швидкої зміни напрямку обертання патрона під час операцій загвинчування/вигвинчування шурупів і гвинтів.

-
шурупокрут акумуляторний Mächtz MCD-12Q-LI;
-
акумуляторна батарея (2 шт.);
-
зарядний пристрій;
-
комплект біт (6 шт.);
-
адаптер для біт;
-
комплект свердел (6 шт.);
-
пластиковий кейс;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
- Ціна: 2 920 ₴












