
Потужність і функціональність
-
Продуктивний двигун , що має напругу 12 В, забезпечує крутний момент 28 Нм.
-
Розмір патрона 0,8-10 мм.
-
Ємність акумулятора: 1.5 А година.

Зручність і комфорт роботи
-
До комплекту входять дві компактні Li-ion батареї та зарядний пристрій.
-
Немає ефекту пам'яті та саморозряджання батарей продовжить термін експлуатації та час роботи акумуляторів.
-
Час заряджання батареї становить усього 1 годину.
-
Гальмо вибігу — миттєва зупинка обертання патрона під час відпускання пускової клавіші.
-
Знімний патрон із системою Quick change дає змогу використовувати свердло в основному патроні, не видаляючи біту з внутрішнього патрона.
-
Пластиковий кейс полегшує транспортування та спрощує зберігання інструмента.
-
Низький рівень вібрацій.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Міцний корпус із якісного пластику.
-
Надійний редуктор із високоміцного сплаву.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.

Великий діапазон налаштувань і регулювань
-
Два швидкісні режими:
- перша забезпечує максимальний крутний момент (0-400 об/хв);
- друга (0-1400 об/хв) для операцій свердління. -
Функція закручування з регулюванням крутного моменту (18 + 1 ступенів).
-
За допомогою функції "реверс" Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, але й звільнити застрягле свердло.

Комплектація
-
шурупокрут акумуляторний Mächtz MCD-12HQ-Li;
-
акумуляторна батарея 2 шт.;
-
зарядний пристрій;
-
пластиковий кейс;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 2 590 ₴












