
Шурупокрут Mächtz MED-782 – потужний шурупокрут із надійним двошвидкісним редуктором.
Наявність двох швидкостей робить шурупокрут універсальнішим і неабияк підвищує ефективність під час свердління або закручування кріпильних елементів.
Яскрава LED-підсвітка повністю охоплює робочу зону, а двофтовий, напівметалічний патрон дає змогу легко та надійно зафіксувати обладнання.
Основні параметри
- Потужність 780 Вт
- Дві швидкості 0-350/0-1100 об./хв
- Максимальний крутний момент 35 Нм
- Розмір патрона 0,8-10 мм
- LED-підсвітка
- Гумовий шнур 4 м
- Реверс

Комплектація
-
шуруповерт Mächtz MED-782;
-
инструкция;
-
гарантійний талон;
- пакувальна коробка.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴







