
Потужність і функціональність
-
Потужний двигун 650 Вт і крутний момент 18 Нм робить можливим свердління отворів у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах.
-
Невелика вага 1,3 кг дасть змогу працювати інструментом тривалий час.

Зручність і комфорт роботи
-
Інструмент чудово збалансованийзручно та впевнено лежить у руці.
-
Ергономічні гумові накладки на корпусі.
-
Розмір патрона 0,8-10 мм. Стійкий до пошкоджень.
-
Низький рівень вібрацій.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Міцний корпус із якісного ABS пластику.
-
Надійний редуктор із високоміцного сплаву.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.

Великий діапазон налаштувань і регулювань
-
Швидкість обертання шурупокрута 0-750 об/хв.
-
За допомогою функції "реверс" Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, але й звільнити застрягле свердло.

Комплектація
-
шурупокрут електричний Mächtz MED-650;
- вугільні щітки (2 шт.);
-
инструкция;
-
гарантійний талон;
- пакувальна коробка.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 18 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
- Ціна: 1 550 ₴












