
Шуруповерт Mächtz MED-781 – — надійний інструмент для закручування шурупів і свердління отворів у будь-якому матеріалі.
Двомуфтовий напівметалічний патрон дає змогу швидко та надійно зафіксувати обладнання, а муфта регулювання крутного моменту дає змогу акуратно працювати з крихкими матеріалами.
Яскрава LED-підсвітка повністю охоплює робочу зону завдяки зручному розташуванню та дає змогу працювати навіть за слабкого освітлення.
Основні параметри
- Потужність 780 Вт
- Швидкість обертання 0-750 об/хв
- Максимальний крутний момент 24 Нм
- Розмір патрона 0,8-10 мм
- LED-підсвітка
- Гумовий шнур 3 м
- Реверс

Комплектація
-
шуруповерт Mächtz MED-781;
- вугільні щітки (2 шт.)
-
инструкция;
-
гарантійний талон;
-
пакувальна коробка.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
- Ціна: 1 350 ₴






